Down to content

Máme víc než 30letou zkušenost s výrobou, vývojem a projektováním inovačních, trvalé udržitelných stavebních řešení jako alternativy k tradičním metodám.

Během této doby naše geomříže a geotextilie byly rigorózně testovány národními úřady, předními univerzitami a nezávislými laboratořemi.

Tato vysoce výkonná řešení jsou využívána na tisících staveb po celé zeměkouli, od cest, pristávacích ploch, přístavů, bytové výstavby, maloobchodních a komerčních staveb až po těžební aplikaceprotierozní ochranu a v průmyslu zpracování odpadů. Skutečně, je-li nutno vybudovat opěrné stěny nebo svahy, stabilizovat málo únosné podloží nebo vyztužit asfaltovou vozovku, Tensar International má řešení.

Opravdové úspory

Technologie Tensar pomáhá šetřit čas, snižovat náklady a poskytovat ekologicky prospěšné realizace jednoduchým řešením složitých stavebních problémů. Využitím našich inovačních, osvědčených technologií, rozsáhlých průmyslových zkušeností a know-how můžeme zlepšit celkový výsledek vašeho projektu.

Také naše rozsáhlá celosvětová síť prodejních míst, výrobních kapacit a distributorů vám nabízí plnou podporu a náš tým stavebních inženýrů může s vámi spolupracovat od samého začátku na dosažení Vašich cílů včas a v rámci rozpočtu.

Další informace najdete na našich stránkách, můžete se rovněž zaregistrovat nebo jednoduše stáhnout naši brožuru.